Tariefindexatie 1 september 2022
maandag 30 mei 2022
Het portfolio van VTM is onderhevig aan verandering. Nieuwe technologie en gewijzigde wet- en regelgeving zorgen voor dynamische en voortdurende ontwikkelingen waar wij continue op inspelen.
Prijscorrectie 2,7%
Vanwege deze marktontwikkelingen, plus gestegen kostprijzen en gewijzigde voorwaarden en tarieven bij onze leveranciers, zijn wij genoodzaakt tot een prijscorrectie. Per 01-09-2022 voeren wij op verschillende productgroepen een correctie door van 2,7%.
We doen dit zodat we iedere klant de service en kwaliteit kunnen blijven bieden waar VTM voor staat. Het effect is zoveel mogelijk beperkt, maar toch willen we u hierover tijdig en uiteraard volledig informeren.
Producten en diensten
Hieronder vindt u een volledig overzicht van producten en diensten waarop de correctie van 2,7% van toepassing is.
Artikelgroep |
Adoptie |
Back-up Synology |
Cisco Meraki |
Managed ERP |
Ombouw Telfort |
Service Level Agreements |
Service Level Agreements - Firewall |
Service Level Agreements - IT |
Service Level Agreements - KPN ÉÉN |
Service Level Agreements - Routers |
Service Level Agreements - Switch |
Service Level Agreements - Wifi |
VTM Cloud Services |
VTM Connectivity |
VTM Connectivity V2 |
VTM Grip |
VTM Mobiel |
VTM Security |
VTM VoIP (HIP) |
M2M Corporate | Tele2 |
M2M Corporate | KPN |
M2M Internet-VPN |
Aanpassing prijzen en tarieven
VTM is gerechtigd om de geldende tarieven aan te passen. Wij zijn verplicht om onze klant hierover schriftelijk, met inachtneming van een termijn van tenminste drie maanden, te informeren.
Disclaimer
Aan de informatie uit dit bericht kunnen geen rechten worden ontleend. Alle vermelde tarieven en percentages zijn onder voorbehoud van typefouten, marktontwikkelingen en wijzigingen van relevante wetgeving.
Contact
Heeft u vragen over dit bericht? Neem dan contact met ons op via servicedesk@vtmgroep.nl of bel 0174 527 320.
Meer Blog en Nieuws
- VTM Groep verwelkomt IT Trainee Erdem Demirkaya
- Wij heten Kelly van harte welkom in het VTM-team!
- Laurens de Jong benoemd tot Financieel Directeur VTM Groep
- Hans Olsthoorn treedt af als Algemeen Directeur VTM Groep
- Randolph de Bruijn benoemd tot Commercieel Directeur VTM Groep
- Even voorstellen: onze nieuwe collega Rick.
- Maak kennis met onze nieuwe collega’s