Kennissessie Werken met KPN EEN
woensdag 27 november 2019
Woensdag 27 november organiseerden wij speciaal voor beheerders een kennissessie waarin we samen dieper zijn ingegaan op het nog beter benutten van de mogelijkheden van KPN EEN.
Of je nu al jaren gebruik maakt van KPN EEN, of pas sinds kort, er zijn altijd wel features en opties die;
- óf nog niet bekend zijn;
- óf nieuw zijn;
- óf die nog niet optimaal gebruikt worden.
Exclusief voor Beheerders
Daarom organiseerden wij speciaal voor beheerders een kennissessie waarin we samen dieper ingingen op het nog beter benutten van de mogelijkheden van KPN EEN.
KPN EEN Beheeromgeving
Bijvoorbeeld de Rapportagetool. Tijdens de sessie hebben wij deze nieuwe tool uitgelegd en gaven wij inzicht in de mogelijkheden van deze tool om overzichtelijke en verhelderende rapportages te genereren.
Ook zijn we dieper ingegaan op de tool Receptionist, die recent is toegevoegd, Outlook integratie en Telefooncentralebeheer. Maar ook ‘kleinere features’ als het instellen van een bandje, bandbreedte verbruik en het doornemen van dagelijkse wijzigingen kwamen aan bod.
Trainers
Randolph de Bruijn, Operationeel Manager bij VTM, en Bas Peperkoorn, Technical Lead Engineer bij VTM, hebben beiden meerdere jaren ervaring met KPN EEN. Zij lieten zien hoe je KPN EEN optimaal inzet. Deelnemers kwamen alles te weten over de mogelijkheden én konden meteen vragen stellen aan de specialisten en collega gebruikers van de KPN EEN beheeromgeving.
Praktische Informatie
Locatie: | VTM, Honderdland 190, 2676 LT Maasdijk |
Datum: | Woensdag 27 november 2019 |
12:45 uur | - Ontvangst en inloop bij VTM |
13:00 uur | - Introductie & opening door Randolph de Bruijn |
13:15 uur | - Start van de sessie |
15:00 uur | - Afsluiting |
Inschrijven
Voor optimale interactie organiseren wij dergelijke sessies in kleine setting.
Het aantal plekken is daarom altijd beperkt. Deelname is gratis.
Inschrijven voor deze sessie is niet meer mogelijk.
Een overzicht van andere kennissessies vindt u hier: Kennissessies.